هدف از طراحی

هدف از طراحی سامانه بیان نو ساده سازی و کاهش هزینه های راه اندازی سایت آموزش مجازی

با توجه به بازار بزرگ و رو به رشد تولید محتوای دیجیتال و آموزش مجازی، و وجود خلاء بسیار پررنگ برای ارائه محتوا به شیوه نو، علاوه بر تداوم فعالیت های گذشته در تولید محتوا، اقدام به تولید دو محصول اصلی و مرتبط به هم کردیم تا این نیاز ها رو پوشش بدیم.

یادآور میشم برای تولید این محصولات علاوه بر سه اصل مذکور، ارزان بودن و در درسترس بودن هم برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

بدون دانش فنی و برنامه نویسی

سامانه بیان نو راهکاری را ارائه کرد تا همه افراد بدون دانش فنی و برنامه نویسی سایت آموزشی خود را راه اندازی کنند.

محصول اول ما سامانه آموزش مجازی بیان نو هست. این سامانه در واقع بستری برای ارائه و انتشار محتوا، تعامل ارائه دهنده محتوا با مخاطب و همچنین رصد فراگیران است. به طور خلاصه این سامانه نقش یک آموزشگاه مجازی رو ایفا میکنه که مدیر، مدرس، فراگیر و ناظر داره و برای مدرسین، آموزشگاه ها و دانشگاه ها و سازمان ها قابل بهره برداریه.

شما برای ایجاد یک آموزشگاه مجازی، نیازی به هیچ فعالیت فنی یا هزینه زیادی ندارید. با مبلغ ماهیانه ناچیز، بدون نیاز به سروکله زدن با نیروهای فنی، با چند کلیک یک وبسایت آموزشی با امکانات بسیار کامل دارید و از بارگذاری محتوا، تالار گفتگو، ورکشاپ مجازی، ویدیو کنفرانس و آزمون آنلاین تا فروش دوره و دریافت وجه رو بدون دردسر در اختیار دارید و حتی میتونید اون رو در دامنه و با برند تجاری خودتون مطرح کنید.

تضمین کسب درآمد

تضمین کسب درآمد و جبران هزینه های اولیه راه اندازی شما

حتی دغدغه های فروش دوره های شما نیز توسط راهکارهای بیان نو حل می شود. هر هزینه ای که شما در زمینه راه اندازی سامانه آموزش مجازی خود بکنید بیان نو با قطعیت و 100 درصد به شما بازگشت وجه از طریق فروش دوره های شما و کسب سود بیشتر را تضمین میکند و در صورت محقق نشدن این امر در بازه شش ماهه کل هزینه های پرداخت شده شما بازگشت داده می شود.

در پایان، شرکت دانش بنیان رامان برای کلیه افراد راه حل های آموزشی متنوعی را از طریق سامانه تحت وب ارائه می کند و دسترسی به خدمات آموزشی را به صورت یکپارچه و بدون واسطه در سریعترین زمان ممکن فراهم می نماید.

اپلیکیشن موبایل

طبق بررسی های صورت گرفته اکثرا فراگیران برای تماشای ویدیوهای آموزشی خود از موبایل استفاده میکنند.

اگر مدیر آموزشگاه یا موسسه آموزشی هستید و می خواهید هزینه های برگزاری دوره های آموزشی خود را کاهش دهید و یا کلاسهایی با ظرفیت های نامحدود (10000نفر در هر کلاس) داشته باشید می توانید با استفاده از پلتفرم آموزش مجازی #بیان_نو بدون هزینه های طراحی سایت، سرور و هزینه های پشتیبانی فنی و ... از کلیه امکانات پلتفرم بر روی دامین موسسه و با برند شخصی خود بهره مند شوید.

اگر مدرس و یا فردی دارای تخصص هستید و تصمیم دارید که هنر و مهارت خود را در اختیار دیگران قرار دهید می توانید با استفاده از نقش استاد در پلتفرم آموزش مجازی #بیان_نو دوره آموزشی خود را با نام و برند شخصی خود منتشر کنید و علاوه بر معرفی خود به عنوان یکی از متخصصین آن حرفه، از آموزش دوره های خود درآمد زایی کنید و درآمد حاصل شده مستقیم به حساب شما واریز خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما
لوگو بیان نو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت و برند آن متعلق به شرکت دانش بنیان پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا می باشد.