سامانه آموزش مجازی بیان نو

سامانه آموزش مجازی بیان نو مناسب برای

همه انواع آموزشگاه ها

یک آموزشگاه خصوصی (آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای، آموزشگاه زبان، آموزشگاه های هنری و...) می تونه با یک سایت آموزش مجازی دوره های آموزشی خودش رو تبلیغ کنه و به این ترتیب فراگیران بیشتری رو جذب کنه. همین الان شروع کنید
یکی از دغدغه های همه ما مدیران آموزشگاه اینکه بتونیم دوره های آموزشی خودمون رو با حداکثر ظرفیت برگزار کنیم. اینجا دو مسئله وجود داره اول اینکه حداکثر ظرفیت چقدر هست؟ و اینکه چطوری این ظرفیت رو تکمیل کنیم؟
ظرفیت نا محدود !
توی دوره های حضوری حداکثر ظرفیت بستگی به محیط فیزیکی آموزشگاه ما و امکاناتی که داریم داره. لذا توسعه و افزایش اون نیازمند هزینه کرد هست. اما توی یک سایت آموزش مجازی چیزی به اسم ظرفیت کلاس نداریم و به صورت نامحدود فراگیر میتونن توی دوره های شما ثبت نام کنن
فقط یکبار هزینه کنید
چقدر عالی میشه اگر شما بتونید با تمرکز بر روی تولید محتوای با کیفیت یک بار برای همیشه هزینه های خودتون رو به پایان برسونید. شما میتونید دوره های آموزشی خودتون رو به صورت فیلم های آموزشی تولید کنید و یکبار هزینه کنید و بارها از اونها کسب در آمد کنید و هدف تون رو روی توسعه آموزش ها و ارتقا اونها بزارید.
آموزشگاهی به وسعت ایران
اما مورد دوم بحث جذب فراگیر برای دوره های آموزشی هست. شما مطمئنا بهترین دوره های آموزشی رو دارید با بهترین امکانات ولی تا زمانی که به قول معروف برای کسی کارت دعوت نفرستید چطور متوجه بشن که شما چه خدماتی ارائه میدید؟ پس راهکار برای اینکار تبلیغاته. اما تبلیغات به صورت سنتی محدود به منطقه جغرافیایی شما میشه و همون افرادی که در حوزه کاری شما هستن با شما آشنا می شن اما میلیون ها نفر توی اینترنت و گوگل نیازهای خودشون رو جستجو میکنن و طبیعتا داشتن یک سایت LMS که از توانایی های یک سئو خوب هم بهره مند باشه می تونه شما رو در دید میلیون ها کاربر قرار بده و به این ترتیب میزان فروش خودتون رو افزایش بدید.
مزایای سامانه ال ام اس برای آموزشگاه ها عبارت اند از:
  • مدیریت ثبت نام فراگیران
  • برند سازی شخصی آموزشگاه
  • معرفی برند آموزشگاه در فضای وب و تبلیغات دوره های آموزشی
  • مدیریت ودریافت شهریه به صورت اینترنتی از طریق درگاه و همچنین امکان قسطی کردن آنها
  • امکان بارگزاری و ذخیره سازی انواع محتواهای آموزشی مثل ویدیو یا فایلهای زیپ و ...
  • قابلیت حفظ کپی رایت محتواهای شما و عدم امکان دانلود آنها و پخش ویدیو ها به صورت آنلاین
  • امکان صدور گواهینامه به صورت خودکار بعد از کسب نمره قبولی
  • کاهش فرایند های اداری و کاهش مراجعات حضوری به آموزشگاه با طراحی فرم های آنلاین
  • امکان دسترسی به دوره های آموزشی و محتوای آنها از طریق گوشی موبایل
درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما
لوگو بیان نو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت و برند آن متعلق به شرکت دانش بنیان پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا می باشد.