سامانه آموزش مجازی بیان نو

سامانه آموزش مجازی بیان نو مناسب برای

سازمان های دولتی

سایت ال ام اس بیان نو یک سامانه API محور می باشد که می تواند به هر نوع سامانه اتوماسیون اداری به صورت وب سرویس متصل شود و به این ترتیب کارکنان بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور جدید و از طریق یک سامانه به آموزش های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. همین الان شروع کنید
خب داشتن یک سامانه آموزش مجازی برای سازمان های دولتی بسیار واضح هست. چون سازمان ها به دلیل تعداد کارکنان بالایی که دارند برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری امکان پذیر نیست. شما در نظر بگیرید که میخواهید یک دوره آموزشی برای سازمان خود برگزار کنید. خب بیش از 800 نفر متقاضی شرکت در این دوره آموزشی هستند و طبیعتا بدلیل محدودیت کلاس امکان ثبت نام همه انها نیست و خیلی از آنها باید حذف شوند.
مشکلات کنونی
شما بهترین استاد رو هم از شهر دیگر دعوت کرده اید . همه چیز به خوبی پیش رفته است و شما یک کلاس عالی برگزار کرده اید اما این میتونست بهتر باشه زمانی که شما به صورت آموزش مجازی این دوره رو برگزار میکردید. چون ممکنه فراگیر در حین آموزش حواسش پرت شود و بخشی از آموزش را از دست بدهد به این ترتیب دیگر امکان دسترسی به آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین تعداد زیادی از کارکنان به دلیل محدودیت فیزیکی دسترسی به این دوره رو از دست داده اند.
استاد را به خانه ببرید
حالا شما با یک سایت ال ام اس می تونید هزینه های استفاده از بهترین استاد رو کاهش بدید و استاد در محیط خونه خودش و از طریق یک ارتباط آنلاین کلاس رو برگزار کنید همچنین ظرفیت برگزاری کلاس محدودیتی ندارد و همه علاقه مندان میتونن در کلاس شرکت کنن.
یادگیری بدون دغدغه
علاوه بر همه این موارد محتوای کلاس ذخیره شده و فراگیران دیگر دغدغه فراموش کردن محتوا رو ندارند و هر وقت که بخواهند می توانند به محتوای ذخیره شده در سامانه دسترسی داشته باشند.
مزایای نرم افزار ال ام اس گسترده است، اما سازمان های مختلف هر کدام، جنبه های خاصی از سایت LMS را مفیدتر از بقیه می یابند. برخی از مزایایی که استفاده از سایت lms به سازمان ها می رساند عبارتند از:
  • امکان اتصال به انواع نرم افزار های اتوماسیون اداری
  • مدیریت کارکنان برای استفاده از سامانه به صورت یکپارچه با سایر سامانه ها
  • مدیریت کارکنان برای ثبت نام در دوره های آموزشی بر اساس نیازسنجی صورت گرفته واحد آموزش
  • امکان شخصی سازی دوره های آموزشی براساس واحد سازمانی کارکنان
  • امکان برگزاری آزمون های آنلاین
  • امکان برگزاری دوره های آموزشی به صورت چندین باره
  • کاهش هزینه های برگزاری دوره های آموزشی
  • افزایش کیفیت برگزاری دوره ها با استفاده از بهترین اساتید کشور
  • امکان دسترسی به دوره های آموزشی و محتوای آنها از طریق گوشی موبایل
درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما
لوگو بیان نو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت و برند آن متعلق به شرکت دانش بنیان پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا می باشد.