سامانه آموزش مجازی بیان نو

سامانه آموزش مجازی بیان نو مناسب برای

مدارس ابتدایی تا متوسطه

یک مدرسه هوشمند میتونه با ابزارهایی که ال ام اس بیان نو در اختیار معلم ها و دانش آموز ها قرار میده محیط آموزش رو جذاب تر و مسیر یادگیری رو ساده تر کنه. همین الان شروع کنید
همیشه باید این نکته را در نظر داشت که آموزش مجازی به هیچ وجه نمی تواند جایگاه آموزش حضوری را بگیرد بلکه به عنوان نقش مکمل خواهد بود و این دو سبک آموزش در کنار هم می توانند میزان یادگیری را برای دانش آموز افزایش دهند و همچنین آموزش را برای معلم ساده تر کند.
حضور و غیاب
یک سایت LMS می تواند کلاس را مدیریت کند. گزارش های حضور و غیاب را به صورت خودکار در اختیار والدین و معلم و مدیر قرار بدهد.
آموزش، همیشه و همه جا
دانش آموزی که غایب هست می تواند به صورت آنلاین در کلاس حضور داشته باشد یا می تواند بعدا به ویدیوی های آموزشی آن جلسه مراجعه کند.
یادگیری بدون دغدغه
همچنین استرس و فشارهای روانی دانش آموزان را کاهش می دهد چون دیگر دغدغه این را ندارند که مطالب ارائه شده در کلاس را فراموش کنند زیرا هر وقت که بخواهند می توانند به محتواهای ضبط شده جلسه از طریق پنل کاربری یا اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.
تدریس فقط یک بار
معلم ها می توانند وقت بیشتر خود را در کلاس صرف حل مشکلات دانش آموزان و پاسخ به آنها کنند و فرایند یادگیری و آموزش را از طریق تهیه محتواهای آموزشی و بارگزاری در سامانه پیش ببرند و با اینکار خستگی ناشی از تدریس را با یک بار تدریس کاهش دهند.
دسترسی راحت با اپلیکیشن
همچنین فرایند نظارت و ارزشیابی دانش آموزان را راحتتر می کند و همه از جمله مدیران، معلم ها، دانش آموزان و والدین می توانند از طریق یک اپلیکیشن به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند.
مزایای نرم افزار ال ام اس گسترده است، اما سازمان های مختلف هر کدام، جنبه های خاصی از سایت LMS را مفیدتر از بقیه می یابند. برخی از مزایایی که استفاده از سایت lms به مدارس می رساند عبارتند از:
  • امکان برگزاری آزمون های شبیه ساز کنکور با بانک جامع سوالات
  • امکان برگزاری جلسات مدیران با معلم ها یا والدین به صورت آنلاین
  • امکان دسترسی به فایل جلسات برای دانش آموزان
  • قابلیت مشاهده وضعیت دانش آموز از جمله گزارش حضور و غیاب، ارسال تکالیف و آزمون ها به صورت آنلاین توسط معلم و والدین
  • اطلاع رسانی کلاس های آنلاین و حضوری، تمرین ها و آزمون ها به دانش آموزان و والدین آنها از طریق پیامک و شبکه اجتماعی واتساپ
  • با سیستم گیمیفیکیشن طراحی شده در سایت ال ام اس معلم می تواند با طراحی مسیر های آموزشی، مشوق هایی را برای دانش آموزان ایجاد کند و برای اینکه دانش آموزان در رتبه بندی بالاتری قرار بگیرند با انجام فعالیت ها امتیاز بیشتری کسب کرده و به این ترتیب حس رقابت سالم را ایجاد کرد.
  • امکان برگزاری کلاسهای فوق برنامه از طریق سایت ال ام اس و کاهش هزینه های برگزاری آن برای مدیر مدرسه
  • فراهم کردن امکان حضور آنلاین در کلاس برای دانش آموزی که به دلیل بیماری نتوسته به صورت فیزیکی در کلاس حضور داشته باشد.
  • امکان دسترسی به دوره های آموزشی و محتوای آنها از طریق گوشی موبایل
درخواست مشاوره رایگان

تماس با ما
لوگو بیان نو
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت و برند آن متعلق به شرکت دانش بنیان پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا می باشد.